Тримач у комплекті + ремінь для перенесення
Гарантія: 1 рік
Комплектація : тримач для пляшки,ремінь для перенесення
Cамокат двоколісний Maraton GMC з амортизаторами та дисковим гальмом
Ідеальний варіант для підлітків та дорослих, розрахований на вік від 6 років.
Прекрасно підійде для їзди по місту, оскільки має два амортизатори і великі колеса, завдяки цьому ви не відчуєте дрібних нерівностей і насолодитеся чудовою, плавною їздою. прохідністю. Виконані з поліуретану, відрізняються підвищеною стійкістю до стирання та зносу.
Для надійного гальмування самокат Maraton має два гальма - ножний (заднє крило) і дисковий для швидкого гальмування, який встановлений на рукоятці у вигляді зручного важеля. Міцна рама виготовлена із якісного 100% алюмінію, що гарантує безпеку при катанні.
Самокат Maraton Gmc має легку систему складання, завдяки чому його зручно зберігати та транспортувати.
Кермо регулюється в трьох положеннях, ви легко підберете оптимальний варіант під себе або дитину і самокат прослужить не один рік.
Максимальна висота керма 104 см, мінімальна 84 см.
Вага самокату: 6кг
Максимальне навантаження: 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 849 ₴






