Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплектація від виробника: ліхтарик, ремінь для перенесення, дзвінок, тримач для пляшки, підніжка для вертикального паркування.
За рахунок того, що самокат Maraton Rider має невелику вагу, зручний кліренс та висоту керма, ним буде зручно користуватися дітям від 5 років. Максимальне навантаження – 80 кг.
Передній амортизатор.
Ручне і ножне гальмо.
Висота керма регулюється від 77 см до 97 см
На кермі розташований затискач для посиленої фіксації ручок.
Діаметр коліс – 200 мм, поліуретану.
Платформа має абразивне покриття.
Розмір платформи: корисна довжина – 33 см, ширина – 11 см.
Кліренс 8 см.
Вага: 4,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 97 см |
| Особливості | Ручне гальмо, Світлодіодне підсвічування коліс |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 2 400 ₴






